ECS-160-20-33-AEN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-160-20-33-AEN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-160-20-33-AEN-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-160-20-33-AEN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-160-20-33-AEN-TR
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±25ppm Kryształy 20pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-160-20-33-AEN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)