ECS-160-18-5PX-CKM-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-160-18-5PX-CKM-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-160-18-5PX-CKM-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-160-18-5PX-CKM-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-160-18-5PX-CKM-TR
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 40 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-160-18-5PX-CKM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
16 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,189" (11,40mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm