ECS-160-18-33-JEM-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-160-18-33-JEM-TR |
Opis | CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 16 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECS-160-18-33-JEM-TR Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 18pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 80 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 16 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (3,2x2,5) |
Stabilność częstotliwości ±50ppm | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,031" (0,80mm) |