ECS-160-18-23G-JGN-TR
Numer produktu DigiKey
XC2343TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2343CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2343DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-160-18-23G-JGN-TR
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-160-18-23G-JGN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (6x3,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,138" (6,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)