ECS-160-18-23B-JTM-TR
Numer produktu DigiKey
XC3086TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3086CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3086DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-160-18-23B-JTM-TR
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-160-18-23B-JTM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (6x3,5)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,138" (6,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)