ECS-160-12-37BQ-CTN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-160-12-37BQ-CTN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-160-12-37BQ-CTN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-160-12-37BQ-CTN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-160-12-37BQ-CTN-TR
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Pojemność obciążenia
12pF