ECS-160-10-36-CKM-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-160-10-36-CKM-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-160-10-36-CKM-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-160-10-36-CKM-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-160-10-36-CKM-TR3
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-160-10-36-CKM-TR3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)