ECS-147.4-20-3X-EN-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-147.4-20-3X-EN-TR |
Opis | CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 14.7456 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 60 Ohms HC-49/US |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECS-147.4-20-3X-EN-TR Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 20pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 60 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 14.7456 MHz | Rozmiar / wymiar 0,276" x 0,161" (7,00mm x 4,10mm) (dł. x szer.) |
Stabilność częstotliwości ±50ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,091" (2,30mm) |
Tolerancja częstotliwości ±30ppm |