ECS-147.4-18-5PXEN-TR
Numer produktu DigiKey
XC1694TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1694CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1694DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-147.4-18-5PXEN-TR
Opis
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14.7456 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 40 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-147.4-18-5PXEN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
14.7456 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,189" (11,40mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm