Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 2 811
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 2 811
Arkusz danych
14.7456 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia