ECS-147.4-18-23A-EN-TR
Numer produktu DigiKey
XC1663TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1663CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1663DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-147.4-18-23A-EN-TR
Opis
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14.7456 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 80 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-147.4-18-23A-EN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
14.7456 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (6x3,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,138" (6,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)