ECS-120-20-5PXDN-TR
Numer produktu DigiKey
XC1298TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1298CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1298DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-120-20-5PXDN-TR
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 50 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-120-20-5PXDN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
12 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,189" (11,40mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm