ECS-120-20-3X-TR
Numer produktu DigiKey
XC1770TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1770CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1770DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-120-20-3X-TR
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 60 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-120-20-3X-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Częstotliwość
12 MHz
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,161" (7,00mm x 4,10mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,091" (2,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm