ECS-120-20-30B-DU
Numer produktu DigiKey
XC1511TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1511CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1511DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-120-20-30B-DU
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-120-20-30B-DU Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,85mm)