ECS-120-18-30-JEM-TR
Numer produktu DigiKey
XC3120TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3120CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3120DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-120-18-30-JEM-TR
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 80 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-120-18-30-JEM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12 MHz
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm