ECS-120-18-23G-JGN-TR
Numer produktu DigiKey
XC2342TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2342CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2342DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-120-18-23G-JGN-TR
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 60 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-120-18-23G-JGN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (6x3,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,138" (6,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)