ECS-120-12-36-AGN-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-120-12-36-AGN-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-120-12-36-AGN-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-120-12-36-AGN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-120-12-36-AGN-TR3
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±25ppm Kryształy 12pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)