ECS-120-10-36B-CWY-TR
Numer produktu DigiKey
XC3046TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3046CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3046DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-120-10-36B-CWY-TR
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 130 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-120-10-36B-CWY-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
130 Ohms
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)