ECS-100AX-010
Numer produktu DigiKey
X937-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECS-100AX-010
Opis
XTAL OSC XO 1.0000MHZ TTL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 MHz XO (standardowe) TTL Oscylator 5V 14-DIP, 4 odprowadzenia (pełny rozmiar, puszka metalowa)
Modele EDA/CAD
ECS-100AX-010 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - zasilania (maks.)
15mA
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
14-DIP, 4 odprowadzenia (pełny rozmiar, puszka metalowa)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,821" x 0,520" (20,86mm x 13,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)