ECS-100-8-33AQ-VY-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-100-8-33AQ-VY-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-100-8-33AQ-VY-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-100-8-33AQ-VY-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-100-8-33AQ-VY-TR3
Opis
CRYSTAL 10 MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±30ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
10 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±150ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)
Pojemność obciążenia
8pF