ECS-100-20-30BQ-ES-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-100-20-30BQ-ES-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-100-20-30BQ-ES-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-100-20-30BQ-ES-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-100-20-30BQ-ES-TR
Opis
CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-100-20-30BQ-ES-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
10 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,85mm)
Pojemność obciążenia
20pF