ECS-100-18-5G3X-JGN-TR
Numer produktu DigiKey
XC2767TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2767CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2767DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-100-18-5G3X-JGN-TR
Opis
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms HC-49/US - 3 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-100-18-5G3X-JGN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
10 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm