ECS-100-18-23B-JTM-TR
Numer produktu DigiKey
XC3079TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3079CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3079DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-100-18-23B-JTM-TR
Opis
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-100-18-23B-JTM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
10 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (6x3,5)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,138" (6,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)