ECS-060-18-20BM-JEN-TR
Numer produktu DigiKey
XC2349TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2349CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2349DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-060-18-20BM-JEN-TR
Opis
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-060-18-20BM-JEN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
6 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)