ECOC-9775-10.000-DN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECOC-9775-10.000-DN-TR-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECOC-9775-10.000-DN-TR
Opis
XTAL OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz OCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
200mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (9,5x7,3)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,374" x 0,287" (9,50mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HVCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,222" (5,65mm)