EC3925ETTTS-50.000M TR jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 913
Arkusz danych
Ilustracja dla EC3925ETTTS-50.000M TR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EC3925ETTTS-50.000M TR
Numer produktu DigiKey
2773-EC3925ETTTS-50.000MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EC3925ETTTS-50.000M TR
Opis
STANDARD CLOCK OSCILLATOR 50.000
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
9mA
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)