EC3625ETTTS-25.000M TR
Numer produktu DigiKey
2773-EC3625ETTTS-25.000MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2773-EC3625ETTTS-25.000MCT-ND - Taśma cięta (CT)
2773-EC3625ETTTS-25.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EC3625ETTTS-25.000M TR
Opis
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)