EB1620JA10-27.000M TR
Numer produktu DigiKey
2773-EB1620JA10-27.000MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2773-EB1620JA10-27.000MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
EB1620JA10-27.000M TR
Opis
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 MHz ±15ppm Kryształy 10pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
27 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Pojemność obciążenia
10pF