EB1216JA10-24.000M TR
Numer produktu DigiKey
2773-EB1216JA10-24.000MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2773-EB1216JA10-24.000MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
EB1216JA10-24.000M TR
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±15ppm Kryształy 10pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)
Pojemność obciążenia
10pF