E1SCA18-7.3728M TR
Numer produktu DigiKey
2773-E1SCA18-7.3728MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2773-E1SCA18-7.3728MCT-ND - Taśma cięta (CT)
2773-E1SCA18-7.3728MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
E1SCA18-7.3728M TR
Opis
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.3728 MHz ±50ppm Kryształy 18pF 160 Ohms HC-49/US
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
160 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
7.3728 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
HC-49/UP
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Rozmiar / wymiar
0,457" x 0,191" (11,60mm x 4,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,126" (3,20mm)