R2E190-RA26-20
Numer produktu DigiKey
381-2781-ND
Producent
Numer produktu producenta
R2E190-RA26-20
Opis
190 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Wirniki z napędem silnikowym 230V~ Okrągłe - średnica 190mm Kula 347,3CFM (9,72m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Moc (W)
70,0W
Producent
ebm-papst Inc.
obr./min
2500obr./min
Seria
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP44
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-13 - 167°F (-25 - 75°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Agencja zatwierdzająca
UL
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 190mm
Waga
2.6lbs (1.2kg)
Szerokość
68,50mm
Zakres napięć
200 - 240V~