R2E190-RA26-05
Numer produktu DigiKey
381-3510-ND
Producent
Numer produktu producenta
R2E190-RA26-05
Opis
MOTORIZED IMPELLER
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Wirniki z napędem silnikowym 230V~ Okrągłe - średnica 190mm Kula 4 odprowadzenia przewodów z zaciskami połączeniowymi
Kategoria
Funkcje
Zabezpieczenie przed przegrzaniem (TOP)
Producent
ebm-papst Inc.
Moc (W)
65,0W
Seria
obr./min
2500obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
4 odprowadzenia przewodów z zaciskami połączeniowymi
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP44
Napięcie - znamionowe
230V~
Temperatura robocza
-13 - 167°F (-25 - 75°C)
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 190mm
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, EAC, VDE
Szerokość
68,50mm
Prąd znamionowy (A)
0,290A