G2E120-AR38-43
Numer produktu DigiKey
381-3066-ND
Producent
Numer produktu producenta
G2E120-AR38-43
Opis
FAN BLWR CENT 174X115MM 230VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Dmuchawa, odśrodkowa 230V~ Prostokątne - 174mm x 190mm (dł. x wys.) (śr. 120mm) Kula 152,0CFM (4,26m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Typ łożyska
Kula
Producent
ebm-papst Inc.
Typ wentylatora
Dmuchawa, odśrodkowa
Seria
Szum
62,0dB(A)
Opakowanie
Zbiorcze
Moc (W)
90,0W
Status części
Aktywny
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
230V~
Waga
4.5lbs (2kg)
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 174mm x 190mm (dł. x wys.) (śr. 120mm)
Materiał - ramka
Aluminium
Szerokość
115,0mm