G2E108-AA05-44
Numer produktu DigiKey
381-3065-ND
Producent
Numer produktu producenta
G2E108-AA05-44
Opis
FAN BLWR CENT 159X115MM 115VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Dmuchawa, odśrodkowa 115V~ Prostokątne - 159mm x 168mm (dł. x wys.) (śr. 108mm) Kula 91,0CFM (2,55m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Typ łożyska
Kula
Producent
ebm-papst Inc.
Typ wentylatora
Dmuchawa, odśrodkowa
Seria
Szum
54,0dB(A)
Opakowanie
Zbiorcze
Moc (W)
35,00W
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
115V~
Waga
3lbs (1.4kg)
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 159mm x 168mm (dł. x wys.) (śr. 108mm)
Materiał - ramka
Aluminium
Szerokość
115,0mm