P004-18N-4XC13
Numer produktu DigiKey
TL1868-ND
Producent
Numer produktu producenta
P004-18N-4XC13
Opis
CORD 18AWG IEC320C14 - C13 1.5'
Szczegółowy opis
1,50' (457,2mm) Przewód zasilający Czarne IEC 320-C14 na IEC 320-C13 (4) SJT
Kategoria
Przekrój przewodu
18 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
1,50' (457,2mm)
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
CSA, cUL, UL
Złącze 1.
IEC 320-C14
Złącze 2.
IEC 320-C13 (4)
Napięcie znamionowe
100 - 250V~
Prąd znamionowy (A)
10A
Temperatura robocza
-20°C - 60°C