P004-18N-2C13
Numer produktu DigiKey
95-P004-18N-2C13-ND
Producent
Numer produktu producenta
P004-18N-2C13
Opis
C14 MALE TO C13 FEMALE SPLITTER,
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,50' (457,2mm) Przewód zasilający Czarne IEC 320-C14 na IEC 320-C13 (2) SJT
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
Eaton Tripp Lite
Długość
1,50' (457,2mm)
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
CSA, cUL, UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Kanada, Stany Zjednoczone
Styl
Wtyki męskie (ostrzowe) - gniazda żeńskie (szczelinowe)
Kolor
Czarne
Złącze 1.
IEC 320-C14
Napięcie znamionowe
100 - 250V~
Złącze 2.
IEC 320-C13 (2)
Prąd znamionowy (A)
10A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Typ sznura
SJT
Funkcje
Adapter Y
Przekrój przewodu
18 AWG