PTSA181230V030
Numer produktu DigiKey
283-PTSA181230V030TR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-PTSA181230V030CT-ND - Taśma cięta (CT)
283-PTSA181230V030DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTSA181230V030
Opis
PTC RESET FUSE 300MA 30V 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 300 mA Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
200 mOhms
Producent
Eaton - Electronics Division
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.75 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie - maks.
30V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
300 mA
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - wyzwalania (It)
600 mA
Rozmiar / wymiar
0,178" x 0,126" (4,53mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - maks.
40 A
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)