0ZCG0030FF2C
Numer produktu DigiKey
5923-0ZCG0030FF2CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0ZCG0030FF2CCT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0ZCG0030FF2CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0ZCG0030FF2C
Opis
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 300 mA Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0ZCG0030FF2C Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
200 mOhms
Producent
Bel Fuse Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.75 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
30V
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
300 mA
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
600 mA
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - maks.
40 A