MLVC08V014C400
Numer produktu DigiKey
283-MLVC08V014C400TR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-MLVC08V014C400CT-ND - Taśma cięta (CT)
283-MLVC08V014C400DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLVC08V014C400
Opis
VARISTOR 20V 120A 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 V 120 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
22 V
Producent
Eaton - Electronics Division
Prąd - udarowy
120 A
Seria
Energia
0,3J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
400 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
10 V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
14 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
18 V
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
20 V