B72530E0200K062
Numer produktu DigiKey
495-7470-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-7470-1-ND - Taśma cięta (CT)
495-7470-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B72530E0200K062
Opis
VARISTOR 33V 400A 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 V 400 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72530E0200K062 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - udarowy
400 A
Producent
TDK
Energia
1,9J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
1500 pF @ 1 kHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
20 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
26 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
29.7 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (typ.)
33 V
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Napięcie warystora (maks.)
36.3 V