KVR-5R0V155-R
Numer produktu DigiKey
283-KVR-5R0V155-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KVR-5R0V155-R
Opis
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1.5F VRT
Szczegółowy opis
1.5 F (EDLC) Superkondensatory 5 V Promieniowe, puszka, pionowe 30Ohm 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka, pionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
1.5 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,752" (19,10mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,807" (20,50mm)
Napięcie - znamionowe
5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30Ohm