HS1225-3R8127-R
Numer produktu DigiKey
283-HS1225-3R8127-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
HS1225-3R8127-R
Opis
CAP LITHIUM HYBRID 120F 3.8V
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 F (EDLC) Superkondensatory 3.8 V Promieniowe, puszka 200mOhm 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
120 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,508" (12,90mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
3.8 V
Temperatura robocza
-15°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm