AHCR-S04R0SA127Q
Numer produktu DigiKey
535-AHCR-S04R0SA127Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
AHCR-S04R0SA127Q
Opis
CAP LITHIUM HYBRID 120F 4V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 F (EDLC) Superkondensatory 4 V Promieniowe, puszka 200mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm
Producent
Abracon LLC
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taca
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
120 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
4 V
Temperatura robocza
-25°C - 65°C