HCM1A1305V2-1R0-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HCM1A1305V2-1R0-R |
Opis | FIXED IND 1UH 24A 2.05 MOHM SMD |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 24 A Maks. 2,05mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 2,05mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 40MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Nieaktualne | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Materiał - rdzeń | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Indukcyjność | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±20% | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,530" x 0,496" (13,45mm x 12,60mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 35A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,197" (5,00mm) |