HCM1A1305V3-1R0-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A1305V3-1R0-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1305V3-1R0-R
Opis
FIXED IND 1UH 24A 2.05 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 24 A Maks. 2,05mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,05mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
40MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,530" x 0,496" (13,45mm x 12,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
35A