HCM1A1104V2-330-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A1104V2-330-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A1104V2-330-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A1104V2-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1104V2-330-R
Opis
FIXED IND 33UH 3.3A 102 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.3 A Maks. 102mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 102mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
5MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,425" x 0,394" (10,80mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,6A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)