HCM1A1104V3-330-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HCM1A1104V3-330-R |
Opis | FIXED IND 33UH 3.3A 102 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 27 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.3 A Maks. 102mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 102mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 5MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Typ Odlewane | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,425" x 0,394" (10,80mm x 10,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 4,6A |