HCM1A1104-2R2-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A1104-2R2-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A1104-2R2-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A1104-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1104-2R2-R
Opis
FIXED IND 2.2UH 10.5A 7 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 10.5 A Maks. 7mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,406" (11,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
16A