IHLP4040DZER2R2M5A
Numer produktu DigiKey
541-4353-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-4353-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-4353-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLP4040DZER2R2M5A
Opis
FIXED IND 2.2UH 12.5A 9.1 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 12.5 A Maks. 9,1mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IHLP4040DZER2R2M5A Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 9,1mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
30,1MHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
4040
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,425" x 0,400" (10,80mm x 10,16mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
12,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)