HB1020-2R5505-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CDA (Zhifengwei Technology)
W magazynie: 115
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
5 F (EDLC) Superkondensatory 2.5 V Promieniowe, puszka 100mOhm przy 100Hz 1000h przy 70°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HB1020-2R5505-R
Numer produktu DigiKey
283-3124-ND
Producent
Numer produktu producenta
HB1020-2R5505-R
Opis
CAP 5F -10% +30% 2.5V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
5 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,413" (10,50mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,878" (22,30mm)
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100Hz